Corape te Zeza Happy Socks Sesame Shfaq më të madhe

Corape te Zeza Happy Socks Sesame

CO0027

Leke 290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Corape te Zeza Happy Socks Sesame

Corape praktike per ata qe duan te vishen me stil

Pershtaten lehtesisht me kembet tuaja fale materialit elastik, duke i mbajtur komforte gjate gjithe dites

Ne gjatesi deri me siper kycit

Ne ngjyre te zeze dhe me dizajn te kukullave te famshme Sesame me ngjyra te ndryshme

Kombinohen lehtesisht me atlete

Krijuar ne perputhje me standardet Oeko-Tex 100 per material te bute dhe miqesor me mjedisin

Ne mase standarde One Size qe u pershtatet te gjithe numrave nga 37-44

Perbere nga material

- 80 % pambuk

- 18% poliamid

- 2% elastan

Lahen lehtesisht ne lavatrice ne 40 grade

Nuk rekomandohet te hekurosen dhe nuk krijojne djersitje te kembes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: