Kornize Luana Box Shfaq më të madhe

Mbajtese Bizhuterish Luana

ZEP0330

Leke 790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kuti Luana per bizhuterite apo sendet tuaja personale

Material druri me nje lidhese cope dhe nje zemer te kuqe

Nje aksesor i nevojshem per cdo femer

Permasat 12x12x6cm