Ore Rere e Personalizuar Dru i Bardhe Drejtkendore Shfaq më të madhe

Ore Rere e Personalizuar Dru i Bardhe Drejtkendore

EP750

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore Rere e personalizuar 

Mund te personalizohet me shkrimin qe deshironi 

*Ky eshte nje produkt i personalizuar i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar

*Produktet jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone