Gote 36A Gold e Personalizuar

EP0618

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kafja e mengjesit shijon me shume me goten e personalizuar.

Gote porcelani ne ngjyre GOLD me shkelqim te praruar.

Personalizimi behet me lazer, ju zgjidhni dedikimin apo logon qe ju deshironi. 

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: