Chipolino Tapet Aktivitetesh me Drita dhe Muzik Forest Spring Shfaq më të madhe

Chipolino Tapet Aktivitetesh me Drita dhe Muzik Forest Spring

CHP0242

Leke 9,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Chipolino Tapet Aktivitetesh me Drita dhe Muzik Forest Spring

Tapeti per aktivitete argetues, shumengjyresh, qe terheq menjehere vemendjen e femijes suaj

Stimulon zhvillimin e aftesive motorrike dhe te mesuarit te femijes dhe aftesite ndijore

Perbere nga cope e bute, me tekstura te ndryshme dhe lodra zbavitese

Kthejeni tapetin ne palestren e lojerave per femijet

Femijet do te ndihen ne rehati me lodrat shumengjyreshe dhe tingujt qe do te argetojne dhe inkurajojne femijen te luaje

Harqet vijne me ndricim ne pjesen e brendshme per te shnderruar lojen ne me interesante dhe argetuese

Femijet do te argetohen me melodite dhe lodrat per te degjuar, pare, ndjere dhe prekur

Dizenjuar specifikisht per te porsalindurit dhe femijet me te rritur

E pajisur me harqe dhe 5 lodra te ndryshme te varura ne menyre qe femija te angazhohet per ore te tera duke luajtur

Funksionon me 3 bateri me permasa AAA/1,5V (baterite nuk perfshihen ne paketim)

Lodrat mund te hiqen dhe pastrohen lehtesisht

Me nje jastek per femijen te perfshire

Produkti ofrohet ne kuti dhurate per ta ofruar tek miqte apo te afermit tuaj

Per me teper informacion mbi instruksionet, mund te lexoni ketu

Permasat: 85 x 85 x 50 cm