EP0594

Medalion me Kostelacion

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhurata Yjore per njerezit me te shtrenjte.

Kostelacioni i shenjes se horoskopit gjithmone me vete.

Material plexyglass rezistent.

Mund te personalizohet me emer sipas kerkeses.

Zgjidhni shenjen qe deshironi dhe ne do e realizojme.