Varse Flower/butterfly vintage

BIL0230

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varese me lule dhe flutura me gura te shndritshem

Stil vintage nga ngjyrat dhe format e fluturave

Varesja eshte e shkurter dhe kombinohet lehte me cdo gje

Ngjyre bronxi zinxhiri nderkohe qe guret me ngjyra te ndryshme

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: