Varese Celesash Family dru i thjeshte

EP0652

Leke 3,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Shtepia eshte aty ku ndodhet zemra.

Varese celesash ne familje te cilat personalizohen me tekstin qe ju deshironi.

Ne mbajtese ndodhen 5 varese celesi per pjestaret e familjes dhe makinen.

Mund te vendosni gjithashtu iniciale ne secilen prej tyre per ti personalizuar.

Shkrimet dhe detajet realizohen me gdhendje.

Material druri organik.

Permasat: 27 x 15 cm

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: