Pllake Druri Family

DS0042

Leke 6,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Familja eshte gjithmone shtepia jone e preferuar.

Dekoroje shtepine me kete pllake te personalizuar.

E gjitha ne material druri, kjo eshte nje dhurate e cila personalizohet me emrat qe ju deshironi te vendosni si edhe ngjyrat qe preferoni. 

Pllaka e madhe ka permasa 29 x 13 cm ndersa zemra poshte saj jane 5 x 5 cm.

Ngjyrat jane te personalizuara sipas deshires tuaj.

Cmimi eshte deri ne 5 zemra te personalizuara. Per te shtuar me shume emra na kontaktoni.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: