Kornize Casa 2Q Shfaq më të madhe

Kornize Casa 2Q

ZEP0213

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

2 foto ne nje kornize te vetme ne forme shtepie.

Per kujtimet tuaja me te bukura familjare.

Korniza eshte material druri dhe mban foto me permasa 10x15 dhe 13x18cm.

Permasat e gjithe kornizes jane 37x19 cm.

E pershtatshme per tu vendosur ne tavoline.

Printimi i fotove eshte i perfshire ne çmimin e kornizes.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: