Prestashop Modules
Kornize Odette Clock Shfaq më të madhe

Kornize Odette Clock

ZEP0198

Leke 2,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje ore me dizenjo te vecante, material druri.

Ajo ka formen e degeve te pemes dhe e dekoruar me zogj te vegjel me ngjyra vjeshte.

Me diameter 40 cm dhe e pershtatshme per tu varur.

Nje dhurate e bukur per te zbukuruar ambjente te ndryshme te miqve tuaj.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: