QIRI AROMATIK VINTAGE VELVET Shfaq më të madhe

QIRI AROMATIK VINTAGE VELVET

AI0045

Leke 1,100

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Qiri aromatik Vintage Velvet

Ky qiri aromatizues me aromen me unike te dashurise vjen per tju relaksuar dhe aromatizuar si asnjehere me pare

Me ndezjen e tij dhoma juaj do transformohej si ne boten e cudirave me aromen e tij prej trendafilash violet

Zgjat i ndezur deri ne 50 ore

4 produkte te tjere ne te njejten kategori: