Portofol per Femra me Dizenjo Kuadrat e Zeze

ANI0021

Leke 799

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Portofol per Femra me dizenjo Kuadrat e Zeze

Eshte i dizenjuar me dy zinzhira ku ka hapesire te mjaftueshme

Hapja dhe mbylja kryesore me nje zinxhitre dhe ndarje me zinxhire ne pjesen e brendshme

Dimesionet:19x9x4.5 cm. Me nje rrip te vogel qe vihet dhe hiqet sipas deshires

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: