Portofol per Femra ne Forme Zarfi

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Portofol per Femra ne Forme Zarfi

Ky Portofol esht i perbere nga lekure PU e bute me cilesi te larte

Eshte e qendrueshme dhe ndjesia e kontaktit eshte shuem e rehatshme

Ka disa xhepa brenda per ndarjen e parave dhe kartave tuaja 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: