Cante per Femra CD

Leke 3,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante e vogel per femra me dy ngjyra

Me rrip zinxhiri, ngjyre gold shume figurante ne dukje

Detaje gold me logon e markes. Nje imitim shume i mire i origjinales

E vogel praktike dhe fashion per rastet tuaja te vecantra dhe jo vetem

Maerial lekure e perpunuar