Cante per Meshkuj MB 00635-1

Leke 2,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante dore per meshkuj

E vogel me doreze mbajtese dhe hapje mbyllje me zinxhire

Shume praktike dhe funksionale per perditshmerine tuaj

Canta ka tre hapesira te ndara nga njera tjetra

Per te gjithe meshkujt qe duan te kene gjithcka me vete kudo

Material lekure e perpunuar . Me ngjyre te zeze dhe zinxhiri silver