Arush Pellushi Roze Te Amo

VP0064

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Arush pellushi me ngjyre pink dhe blu

Me zemer ne dore ne te cilen shkruhe "Te Amo"

Shume i vecante dhe terheqes

Nje dhurate shume e bukur per ti shprehur dashurine te dashures apo bashkeshortes tuaj

I bute dhe shume i embel dhe sigurisht gatshem per t'ju dhuruar shume ngrohtesi. 

Gjatesia e arushit eshte 40 cm