Arush prej Pellushi Flower

VP0063

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Arush pellushi Flower ngjyre kafe

Me zemer ne dore ne te cilen shkruhe "love"

Nje dhurate shume e bukur per ti shprehur dashurine te dashures apo bashkeshortes tuaj

Thuaj Te dua ne nje menyre shume te embel kete vit

I bute dhe shume i embel dhe sigurisht gatshem per t'ju dhuruar shume ngrohtesi. 

Gjatesia e arushit eshte 42 cm