Prestashop Modules

Arush I Bardhe Pellushi Love

VP0061

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Arush pellushi me ngjyre te bardhe dhe pink

Me zemer ne dore ne te cilen shkruhet "Love"

Nje dhurate shume e bukur per ti shprehur dashurine te dashures apo bashkeshortes tuaj

Thuaj Te dua ne nje menyre shume te embel kete vit

I bute dhe shume i embel dhe sigurisht gatshem per t'ju dhuruar shume ngrohtesi. 

Gjatesia e arushit eshte 37 cm