Arush me Zemer Te Amo

VP0060

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Arush pellushi me ngjyre te bardhe dhe pink

Me zemer ne dore ne te cilen shkruhe "Te Amo"

Nje dhurate shume e bukur per ti shprehur dashurine te dashures apo bashkeshortes tuaj

Thuaj Te dua ne nje menyre shume te embel kete vit

I bute dhe shume i embel dhe sigurisht gatshem per t'ju dhuruar shume ngrohtesi. 

Gjatesia e arushit eshte 35 cm