Arush Pellushi me Muzike Love

VP0059

Leke 891

-10%

Leke 990 pa TVSH

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Arush pellushi me ngjyre te kuqe me mbishkrimin Love

Me nje detaj shume te bukur:Ai thote "Te Dua" me ze

Punon me bateri qe mund te vendosen ne pjesen e brendshme te arushit qe hapet me vinxhire

Nje dhurate shume e bukur per ti shprehur dashurine te dashures apo bashkeshortes tuaj

Me zemer te kuqe me te bardhe dhe nje gur te shndritshem ngjitur

Thuaj Te dua ne nje menyre shume te embel kete vit

I bute dhe shume i embel dhe sigurisht gatshem per t'ju dhuruar shume ngrohtesi. 

Gjatesia e arushit eshte 32 cm