Arush I Kuq me Zemer Love

VP0058

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Arush pellushi me ngjyre te kuqe 

Nje dhurate shume e bukur per ti shprehur dashurine te dashures apo bashkeshortes tuaj

Me zemer te kuqe ne dore , me fytyren e tij me mbishkrimin "Love"

Thuaj Te dua ne nje menyre shume te embel kete vit

I bute dhe shume i embel dhe sigurisht gatshem per t'ju dhuruar shume ngrohtesi. 

Gjatesia e arushit eshte 30 cm