Arush I Vogel I Bardhe Love

VP0057

Leke 790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Arush i vogel me ngjyre te bardhe dhe pink

Nje dhurate shume e bukur per ti shprehur dashurine te dashures apo bashkeshortes tuaj

Me zemer te bardhe me pink me mbishkrimin "Love"

Thuaj Te dua ne nje menyre shume te embel kete vit

I bute dhe shume i embel dhe sigurisht gatshem per t'ju dhuruar shume ngrohtesi. 

Gjatesia e arushit eshte 24 cm