Arush I Vogel me Zemer te Kuqe

VP0056

Leke 790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje arush  i bardhe me zemer te kuqe shume i kendshem

Per te dashuren tuaj eshte nje detaj mjaft romantik

I bute dhe shume i embel dhe sigurisht gatshem per t'ju dhuruar shume ngrohtesi. 

Thuaj Te dua ne nje menyre shume te embel kete vit

Gjatesia e arushit eshte 24 cm