FI0171

Set Varese dhe Vathe Rrahje Zemre

Leke 1,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Te rreh zemra per te? Kjo eshte dhurata ideale per ta demostruar ndjenjen tende

Dhuro dashuri kete Shen Valentin me nje set varese dhe vathe ngjyre floriri

Me shenjen e rrahjeve te zemres edhe vathet dhe varesja

Material cilesore qe nuk nxihet, bizhu

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: