Kornize Pellushi Teddy Frame Shfaq më të madhe

Kornize Pellushi Teddy Frame

ZEP0172

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dhurate e vecante per te dashurit tuaj.

Arush prej pellushi ku mund te perdorni si kornize yllin me ngjyre te kuqe qe ka te vendosur ne bark.

Vendosni fotografine qe deshironi dhe dhurojani njerezve te zemres.

Permasat e arushit jane 13x10x18 cm dhe e fotos 3.5x4.5 cm.

Foto eshte e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: