Tablo A3 me foton e gdhendur

EP0570

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kujtimi me i bukur vjen ne formen me unike.

Fotoja e gdhendur ne kete tablo do jete nje dedikim special

per kedo qe deshironi tia dhuroni.

Tabloja eshte ne material tape me kornize prej druri.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.