Intex Jastek 43 x 28 x 9 cm 68676

Leke 250

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Jastek me ajer i markes Intex.

Per rehatine e kokes tuaj kudo ndodheni.

E lehte praktike dhe mjaft e rehatshme.

Mudn ta merni me vete ne kamping apo kudo deshironi qetesine.

Permasat 43 x 28 x 9 cm.