Seti i Diellit Shfaq më të madhe

Seti i Diellit

ER0234

Leke 3,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Seti i diellit permban kremrat dhe canten e plazhit

Seti permban:

1. Cante plazhi. Dizenjo me shapka shume ngjyreshe e ben ate edhe me verore

Canta eshte me dy rripa dhe ka nje hapsire te bollshme, e pershtateshme per te mbajtur te gjitha gjerat e nevojshem per plazh

2. Krem mbrojtes kundra diellit dhe njekohesisht nxires, i markes Nivea. Me mbrojtje mesatare SPF 30

Permban filtra UVA / UVB organike dhe minerale shume te efektshme per mbrojtje te menjehershme

Nuk permban parfum apo ngjyrues

Aplikohet para ekspozimit ne diell dhe duhet ta riaplikoni pas notit dhe pas fshirjes me peshqir

Sasia 200ml

Per me te vegjelit:

3. Lotion per mbrojtjen e foshnjave kundra diellit, e markes Nivea. Formule sensitive me mbrojtje te larte SPF 50+, e krijuar posacerisht per lekuren delikate te foshnjave.

Permban filtra UVA / UVB organike dhe minerale shume te efektshme per mbrojtje te menjehershme

Nuk permban parfum apo ngjyrues

Aplikohet para ekspozimit ne diell. Reziztent ndaj ujit.

Sasia 200ml