Set ne Plazh Shfaq më të madhe

Set ne Plazh

ER0233

Leke 4,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Seti "Ne plazh" permban kremrat dhe aksesoret e nevojshem per ti filluar pushimet si duhet

Seti permban:

1. Cante plazhi. Dizenjo me yje deti shume ngjyreshe e ben ate edhe me verore

Canta eshte me dy rripa dhe ka nje hapsire te bollshme, e pershtateshme per te mbajtur te gjitha gjerat e nevojshem per plazh

2. Vaj per nxirje nga Nivea. Per nje lekure te shendetshme dhe te hidratuar

Ju ofron nje nxirje te shpejte dhe pa e demtuar lekuren

Formule ushqyese me vaj Jojoba e cila siguron nje lageshti optimale per lekuren duke mos lejuar qe ajo te thahet

Sasia 200ml

Per me te vegjelit:

3. Argetim pa fund me krahezat e vogla, te markes Intex

Ndihmojne femijet te mesojne notin dhe te qendrojne mbi uje

Material vinyl teper rezistent. Me permasa 20x15 cm

4. Lotion per mbrojtjen e foshnjave kundra diellit, e markes Nivea. Formule sensitive me mbrojtje te larte SPF 50+, e krijuar posacerisht per lekuren delikate te foshnjave.

Permban filtra UVA / UVB organike dhe minerale shume te efektshme per mbrojtje te menjehershme

Nuk permban parfum apo ngjyrues

Aplikohet para ekspozimit ne diell. Reziztent ndaj ujit.

Sasia 200ml

5. Spry hidratues per mbrojtjen e femijeve kundra diellit, e markes Nivea. Formule me mbrojtje mesatare SPF 20, e krijuar posacerisht per lekuren delikate te femijeve.

Permban filtra UVA / UVB organike dhe minerale shume te efektshme per mbrojtje te menjehershme. Permban vitaminen E per te ndihmuar ne luftimin e radikaleve te lira dhe plakjen e parakohshme te lekures.

Nuk permban parfum apo ngjyrues.

Aplikohet para ekspozimit ne diell dhe duhet ta riaplikoni pas notit dhe pas fshirjes me peshqir.

Sasia 200ml