Set Pushime te Mbara Shfaq më të madhe

Set Pushime te Mbara

ER0232

Leke 5,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Seti "Pushime te mbara" permban kremrat dhe aksesoret e nevojshem per ti filluar pushimet si duhet

Seti permban:

1. Cante plazhi. Dizenjo me shapka shume ngjyreshe e ben ate edhe me verore

Canta eshte me dy rripa dhe ka nje hapsire te bollshme, e pershtateshme per te mbajtur te gjitha gjerat e nevojshem per plazh

2. Krem mbrojtes kundra diellit, e markes Nivea.

Formule sensitive me mbrojtje mesatare SPF 30.

Permban filtra UVA / UVB organike dhe minerale shume te efektshme per mbrojtje te menjehershme.

Nuk permban parfum apo ngjyrues.

Reziztent ndaj ujit.

Testuar dermatologjikisht.

Aplikohet para ekspozimit ne diell dhe duhet ta riaplikoni pas notit dhe pas fshirjes me peshqir.

Sasia 200ml.

Per me te vegjelit:

3. Argetim pa fund me krahezat e vogla, te markes Intex

Ndihmojne femijet te mesojne notin dhe te qendrojne mbi uje

Material vinyl teper rezistent. Me permasa 20x15 cm

4. Spray per mbrojtjen e femijeve kundra diellit, e markes Nivea. Sensitiv me mbrojtje te larte SPF 50+

Redukton rrezikun e alergjive te shkaktuara nga dielli. Nuk permban parfum apo ngjyrues

Aplikohet para ekspozimit ne diell dhe duhet ta riaplikoni pas notit dhe pas fshirjes me peshqir

Sasia 200ml

5. Lotion hidratues per mbrojtjen e femijeve kundra diellit, e markes Nivea. Formule me mbrojtje mesatare SPF 30, e krijuar posacerisht per lekuren delikate te femijeve.

Permban filtra UVA / UVB organike dhe minerale shume te efektshme per mbrojtje te menjehershme. Permban vitaminen E per te ndihmuar ne luftimin e radikaleve te lira dhe plakjen e parakohshme te lekures.

Nuk permban parfum apo ngjyrues.

Aplikohet para ekspozimit ne diell dhe duhet ta riaplikoni pas notit dhe pas fshirjes me peshqir.

Sasia 200ml