Komardare Karrige per Femije Bestway

JUM0090

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Komardare per femije ne forme karrige

Sezoni i plazhit është ai qe i gezon me se shumti femijet gjate stines se vere

Komardarja eshte nje aksesor i cili nuk duhet te mungoje

Ajo i jep me shume kenaqesi dhe siguri gjate momenteve te larjes ne det ose pishine

E pershtatshme per femije te moshes 0-1 vjec