Komardare Bestway Shfaq më të madhe

Komardare Bestway

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Komardare ne forme xhirafe per femijet

E pershtateshme per moshat 1 deri ne 3 vjec

Argetim pa fund per femijet gjate pushimeve

Fryhet mjaft lehte dhe lehtesisht i transportueshem

Material i forte dhe me valvule sigure. Permasat:86x43x61 cm