Dyshek me Ajer ne 3 Ngjyra

Leke 4,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dyshek me ajer shume i thjeshte dhe praktik

Vjen ne tre ngjyra te ndryshme mes se cileve zgjidhni te preferuaren tuaj

I papershkrueshem nga uji. Nuk ka nevoje per pompe, fryhet shume lehte sic e shikoni edhe ne foto

Dysheku ka permasa 185*80*55cm. Mban deri ne 200 kg peshe

Mblidhet kur mbyllet dhe vendoseni ne makine apo ku te deshironi ne nje vend qe ta perdorni serish

Materiali: Pëlhurë poliester  + Shtresë e brendshme PE (anti-ajër i dyfishtë)

Mund ta perdorni ne rere, ne det, kur shkoni ne kamping ne park apo ne pishine

Si ta fryj?

Nuk ka nevoje per pompe, fryhet shume lehte:

-Hapeni dyshekun e shfryre nga ana qe duhet

-Vraponi shpejt rreth 15 metra duke i dhene mundesine ajrit qe te futet brenda  

-Mbylleni me pas pjesen e dhapur duke e shtrenguar me lidhesat perkatese dhe keni fryre keshtu dyshekun tuaj

Zgjedhja e pare per relaksin tuaj ne kamping, me pushime ne natyre apo ku deshironi te shijoni nje dite larg perditshmerise