Pompe Intex Double Quick III

PB0111

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pompe dore per te fryre komardare pishina apo lojra

Nga Intex double quick III. Kjo pompë inovative e dorës do të pompojë ajrin në të dyja goditjet, per fryrjen e pishinës apo lodrave te femijes tuaj.

Merreni me vete kudo qe ndodheni, e vogel praktike me gjatesi 48cm

Me efikasitet maksimal, nuk kërkon një prizë, bateri ose energji elektrike

Përfshin një gjilpërë, fishekë qe nevojiten per fryerje, dhe tre hundëza të ndërlidhura të projektuara për të përshtatur valvulat e përbashkëta.