Bateri e Jashtme 3000 mAh + Shkop Selfie + Qese Kundra Ujit

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set i cili do tju beje ti shojoni edhe me shume pushimet

Memorzoni cdo moment te kaluar bukur

Seti permban bateri te jashtme, shkop selfi dhe qese kundra ujit

1. Bateri e jashtme

Bateri me kapacitet 3000 mAh e cila karikon, pa u shqetesuar, telefonin tuaj

Ka te perfshire fishen e karikimit Micro USB

2. Shkop selfie

Gjatesia minimale 22 cm, Gjatesia maksimale 106.5 cm

Lidhet me Telefonat Apple ose Android nepermjet fishe Jack 3.5mm

3. Qese kundra ujit

Qese plastike e tejdukshme kundra ujit

Mbyllje hermetike me disa dhoma ajri dhe lidhese per tu mbajtur ne qafe