I ri Bateri e Jashtme 5000 mAh+ Shkop Selfie + Qese Kundra Ujit Shfaq më të madhe

Bateri e Jashtme 5000 mAh+ Shkop Selfie + Qese Kundra Ujit

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set i cili do tju beje ti shojoni edhe me shume pushimet

Memorzoni cdo moment te kaluar bukur

Seti permban bateri te jashtme, shkop selfi dhe qese kundra ujit

1. Bateri e jashtme

Bateri e jashtme me panel diellor me kapacitet 5000 mAh e cila karikon, pa u shqetesuar, telefonin tuaj deri ne dy here

Ka 2 porta USB per te karikuar 2 pajisje njekohesisht. Ka te perfshire fishen e karikimit

Permasat: 14.2 x 7.5 x 13.6mm

2. Shkop selfie

Gjatesia minimale 22 cm, Gjatesia maksimale 106.5 cm

Lidhet me Telefonat Apple ose Android nepermjet fishe Jack 3.5mm

3. Qese kundra ujit

Qese plastike e tejdukshme kundra ujit

Mbyllje hermetike me disa dhoma ajri dhe lidhese per tu mbajtur ne qafe

Material rezistent. Me permasa 20 x 10 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: