Komardare si Shalqi Shfaq më të madhe

Komardare si Shalqi

LF0304

Leke 4,900

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Komardare si shalqi ngjyre ejshile me te kuqe

Per te ditet e nxehta te veres, material PVC

Mund ta merni kudo me vete, praktike dhe lehtesisht e komandueshme

Permasat 180 x 90 cm cm. Per te rritur dhe femije mbi 10 vjec