Komardare si Akullore

LF0301

Leke 4,900

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Komardare shume funny ne formen e nje akullorje

Me ngjyra ne pejsen e siperme dhe bishtin ngjyre kafe

Ka permasa 180 * 70 cm

Material PVC, i përshtatshëm për ambiente të brendshme / të jashtme, të tilla si pishina, liqeni, plazhi, plazhi etj.