Cokollate me Foto dhe Dedikim ne Kuti

DS0076

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Beni dhuraten me unike dhe te shijshme.

Nje cokollate e veshur me te gjithe dashurine tuaj.

Mund ta personalizoni ate me foton qe deshironi dhe dedikimet per personain e dashur.

E personalizueshme me ngjyrat dhe detajet qe deshironi ne baze te personit qe do ja dhuroni.

Nje dhurate e pershtatshme per cdo person te dashur ne jeten tuaj.

Kutia e dekoruar bukur do i japi prekjen e duhur dhurates tuaj.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 4 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar. 

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: