Korniza Romantike me Shishe

ELV0027

Leke 3,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dashuria juaj ne nje kornize unike.

Na dergoni mesazhin qe deshironi te vendosim prane shishes se vogel me celes.

Ne do ta kthejme ate ne nje art vintage si nje kujtim te perjetshem.

Permasat: 35 x 25 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: