Album Fizarmonike ne Kuti

DS0052

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhuroni dicka unike per nje person special ne jeten tuaj.

Kuti e cila permban nje album ne forme fizarmonike e personalizueshme ne stilin qe ju deshironi per te bere nje dedikim unik.

Brenda ne kuti ndodhen 4 mesazhe dhe 4 foto te zgjedhura nga ju.

Kutia ka permasa 10 x 10 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: