Kutia e Dashurise me Dedikime Papiruse Shfaq më të madhe

Kutia e Dashurise me Dedikime Papiruse

ELV0024

Leke 2,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhuroni te gjithe dashurine tuaj nepermjet kesaj kutie.
Kuti prej druri e pikturuar dhe e personalizueshme ne ngjyren qe deshironi.
Dekor elegant me elemente druri te gdhendur dhe i personalizueshem me daten apo emrat qe deshironi.
Ne brendesi te kutise ndodhet 20 papiruse te lidhura bukur mbi te cilat mund te vendosni fjalet me te bukura si dedikime dashurie.
Permasat: 13 x 8.5 x 4.5 cm

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: