Kutia e Dashurise me Dedikime Zemra

ELV0023

Leke 3,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhuroni te gjithe dashurine tuaj nepermjet kesaj kutie.
Kuti prej druri e pikturuar dhe e personalizueshme ne ngjyren qe deshironi.
Dekor elegant me elemente druri te gdhendur dhe i personalizueshem me daten apo emrat qe deshironi.
Ne brendesi te kutise ndodhet 20 zemra prej druri mbi te cilat mund te vendosni fjalet me te bukura si dedikime dashurie.
Permasat: 13 x 8.5 x 4.5 cm

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: