Kutia Shperthyese me Mesazhe

DS0003

Leke 2,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhuroni dicka unike per nje person special ne jeten tuaj.

Kuti shperthyese e cila personalizohet ne stilin qe ju deshironi per te bere nje dedikim unik.

Brenda ne kuti ndodhen 4 mesazhe te zgjedhura nga ju dhe 16 vende bosh te cilat mund ti personalizoni si te deshironi ju.

Kutia ka permasa 14 x 14 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: