Vaj masazhi Warm Up Shfaq më të madhe

BI0255

Vaj masazhi Warm Up

Leke 2,590

Detajet

Vaj masazhi Warm Up

Ngrohtesia dhe aroma qe do ju perfshije do ju magjepsin.

Shijoni nje masazh me vajin Warm Up me te gjitha shqisat tuaja.

Ideal per momente stimuluese ne cift.

Zgjidhni mes aromave te Manaferres dhe Cokollates se bardhe

150 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: