Preciosa Vath Green Tree of Life Shfaq më të madhe

Preciosa Vath Green Tree of Life

PRE0079

Leke 8,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Vathe nga Preciosa i koleksionit "Florence"

Me gure te cmuar smerald dhe zirkon

Ngjyra jeshile dhe forma vezake i ben ato te duken elegante dhe chic

Vathe elegant te cilet do te zbukurojne cdo grua 

Permasat 9 x 17 mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: