Set Shishe dhe Gota te Personalizuara

DS0021

Leke 4,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dhurate unike per ciftin e ri.

Shishe dhe 2 gota te dekoruara ne stilin qe ju deshironi, me inicialet e ciftit.

Seti eshte i vendosur ne nje kuti lluksoze per te kompletuar urimin tuaj.

Shishja eshte pa pije brenda.

Nese deshironi qe shishja te jete e mbushur me nje pije specifike do ti shtohet vleres se produktit edhe vlera e pijes.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: