Prestashop Modules

Ore per Meshkuj Curren M:8233

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per meshkuj e markes Curren modeli M:8233

Me forme te rrumbullaket rrip lekure e perpunuar vjen ne ngjyre gri

Nje ore qe i pershtatet me se miri stilit fashion dhe casualte meshkujve

Ofron stil dhe rehati, ndërsa materiali stainless Steel

Me ekran analog (jo dixhital)

Diametri 42 mm

Ora punon me bateri

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: