Ore per Femra Curren C9007L

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per femra, per nje stil elegant

Me forme te rrumbullaket xhami dhe rrip zinxhir material stainless steel

Nje model qe nuk del asnjehere nga moda

Ora ka ngjyre roze gold dhe fusha ngjyre blu me numra romake duke i dhene nje pamje me elegante ores

Nje ore praktike per perditshmerine tuaj

Me ekran analog (jo dixhital)

Ora punon me bateri

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: